Pożegnanie z fitWRO

Data: 2017-08-25

W imieniu członków Stowarzyszenia Teraz Wrocław z przykrością informujemy, że oferta karty fitWRO będzie dostępna na wrocławskim rynku sportowym do końca września 2017 r.

Czytaj...

Darmowy kurs dla początkujących we Wrocławskim Squash Club - ostatnie dni zapisów!

Data: 2017-08-18

Jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z tym sportem to idealna okazja by nauczyć się jego podstaw. Cykl lekcji z trenerem odbywa się codziennie o godzinie 7:00, 8:00, 9:00, 15:00, 16:00 i 17:00.

Czytaj...

Wyjątkowe warsztaty tradycyjnej jogi z Dr Ramakrishną w Akademii Ruchu

Data: 2017-08-18

Dr Ramakrishna Nandyal Iyengar urodził się w Vijayawada w południowych Indiach. Już jako dziecko poznał Vaishnava jogę. Aktualnie prowadzi warsztaty na temat tradycyjnej jogi w różnych państwach, m.in. w Francji, Indiach, Senegalu.

Czytaj...

Hasta La Vista zostanie organizatorem turnieju squasha kat. A w 2018 roku

Data: 2017-08-18

Hasta La Vista otrzymał prawo organizacji turnieju „łączonego”, co oznacza, że w tym samym terminie toczyć się będą zmagania w kategorii A zarówno seniorów, jak i juniorów.

Czytaj...

Wrocław Squash Club – nowy system rezerwacji internetowej

Data: 2017-08-02

Specjalnie dla swoich klientów Wrocław Squash Club wprowadza nowy system rezerwacji internetowej. Dzięki niemu będzie można łatwo i szybko dokonać rezerwacji czy nawet poszukać partnera do gry w squasha!

Czytaj...

Wakacyjne półkolonie Squash Club – ostatnie zapisy!

Data: 2017-08-01

W ramach akcji „Aktywne wakacje w mieście 2017” Wrocław Squash Club przygotował ofertę niezapomnianych i zróżnicowanych atrakcji sportowo-rozrywkowych.

Czytaj...

Podsumowanie The World Games 2017

Data: 2017-07-31

30 lipca o godz 21.00 na Placu Wolności odbyła się ceremonia zamknięcia The World Games 2017. Prezydent Rafał Dutkiewicz przekazał oficjalną flagę igrzysk na ręce nowego gospodarza TWG – Williama Bella, prezydenta Birmingham w stanie Alabama. Igrzyska w Stanach Zjednoczonych odbędą się w 2021 roku jako 11. edycja tego typu rozgrywek.

Czytaj...

Zmiany w Regulaminie

Data: 2017-07-17

Informujemy, że dnia 17 lipca 2017 r. został zmieniony Regulamin – Umowa fitWRO. Zmiany zostały wprowadzone w paragrafie 3 ustęp 9 punkt 1 dotyczące karty fiWRO OPEN oraz w paragrafie 3 ustęp 9 punkt 2 karty fitWRO 4 WEJŚCIA.

Czytaj...

Zmiany w ofercie fitWRO

Data: 2017-06-27

Informujemy, że z dniem 30 czerwca 2017 r. obiekty sportowe: Reforma - Strefa Treningu Funkcjonalnego oraz Krakowska 98 Centrum Sportowo-Rekreacyjne nie będą już dostępne w ramach karty fitWRO.

Czytaj...

Lato pełne atrakcji z fitWRO!

Data: 2017-06-23

Już teraz planujesz, jak aktywnie spędzić wakacje? FitWRO dotrzyma Ci kroku! Razem z naszymi Partnerami przygotowaliśmy dla wszystkich zainteresowanych mnóstwo atrakcji oraz wydarzeń, które raz na zawsze rozwieją nudę. Najbliższe - wakacyjne miesiące należą więc do nas! Dołączysz?

Czytaj...

Dzień Mamy na Wyspie Słodowej

Data: 2017-05-28

W niedzielę 28 maja mieliśmy zaszczyt gościć na pikniku rodzinnym z okazji Dnia Matki. Odbył się on w ramach corocznej akcji Miesiąc Rodziny 2017 na Wyspie Słodowej.

Czytaj...

Fotorelacja z targów Zdrowie z Natury

Data: 2017-04-13

W dniach 8 i 9 kwietnia na wrocławskim stadionie trwały targi Zdrowie z Natury, których fitWRO było jednym z partnerów. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia.

Czytaj...

Wesołych Świąt Wielkiej Nocy!

Data: 2017-04-13

Wszystkim korzystającym z karty fitWRO chcielibyśmy złożyć gorące życzenia spokojnych, rodzinnych i radosnych Świąt Wielkanocnych. Niech budząca się do życia przyroda daje Wam jeszcze więcej energii do spełniania się podczas treningów!

Czytaj...

Targi Zdrowie z Natury 8 i 9 kwietnia we Wrocławiu

Data: 2017-03-30

Partnerujemy wydarzeniu na Stadionie Miejskim we Wrocławiu

Czytaj...

Trening w Redeco z fitWRO do 30 kwietnia

Data: 2017-03-29

Już wkrótce nowe możliwości dla posiadaczy karty fitWRO

Czytaj...

Partnerujemy Biegowi 6 Szczytów!

Data: 2017-03-29

Zmierzcie się z Masywem Śnieżnika już 23 i 24 września.

Czytaj...

Nasze kluby: Reforma - Strefa Treningu Funkcjonalnego

Data: 2017-02-22

Wrocławski klub Reforma - Strefa Treningu Funkcjonalnego to wybór zarówno dla osób, które chcą poprawić sprawność fizyczną, jak i obniżyć wagę swojego ciała. W ofercie klubu posiadacze karty fitWRO znajdą zarówno zajęcia zorganizowane, treningi personalne oraz miejsce do indywidualnych ćwiczeń. Skorzystać można m.in. z zajęć cross training, physio cross oraz treningu mobility.

Czytaj...

Nasze kluby: Wrocław Squash Club

Data: 2017-02-21

Chcących spróbować swoich sił w squashu zapraszamy do Wrocław Squash Club przy ulicy Jana Długosza 71 we Wrocławiu. W klubie trenować mogą zarówno zaawansowani zawodnicy, jak też początkujący gracze (pod okiem trenera). Do dyspozycji jest siedem klimatyzowanych kortów. Wrocław Squash Club to także zajęcia fitness oraz możliwość skorzystania z dobrodziejstw groty solnej.

Czytaj...

Zamknięcie siłowni Redeco

Data: 2017-02-06

W Centrum Basenowo-Sportowym Redeco z dniem 11 lutego br. rozpocznie się remont siłowni. Posiadaczy karty fitWRO zapraszamy na treningi siłowe do naszych obiektów w okolicy.

Czytaj...

Życzymy wspaniałych Świąt Bożego Narodzenia!

Data: 2016-12-23

Wszystkim wrocławianom, użytkownikom karty fitWRO i naszym Partnerom życzymy wspaniałych Świąt Bożego Narodzenia oraz szczęścia i sukcesów w nowym 2017 roku! :)

Czytaj...

Spinning - energetyczny trening na rowerze stacjonarnym

Data: 2016-12-19

Ćwiczenia wykonywane na specjalnie przystosowanych rowerach stacjonarnych potrafią mocno zmęczyć, a podczas jednego treningu można spalić więcej kalorii niż podczas biegania czy pływania. Sprawdź, w których obiektach możesz trenować spinning z kartą fitWRO.

Czytaj...

Fitness Błękitna Laguna - wyjątkowe miejsce dla kobiet

Data: 2016-12-07

Przedstawiamy klub Fitness Błękitna Laguna, który działa w dwóch lokalizacjach we Wrocławiu. Klub posiada bogatą ofertę zajęć fitness, zajęć mentalnych oraz prowadzi treningi aqua aerobic. Na szczególną uwagę zasługuje program ?Centrum Aktywnej Mamy?, który wyróżnia ofertę klubu na tle dostępnych na lokalnym rynku usług sportowych dedykowanych młodym mamom oraz kobietom w ciąży.

Czytaj...

Nowość! CROSS TRAINING w klubach fitWRO

Data: 2016-11-02

Cross training to połączenie treningu siłowego i ogólnorozwojowego. Pozwala przygotować się do sportowych wyzwań i podnosi wydolność organizmu. Popularność zawdzięcza nie tylko modzie, ale i możliwości dostosowania ćwiczeń do aktualnej kondycji. Dowiedz się więcej o tym treningu i wybierz obiekt sportowy idealny dla Ciebie.

Czytaj...

Joga - droga do harmonii ciała i umysłu

Data: 2016-11-02

Joga ma swoje korzenie w tradycjach Dalekiego Wschodu, jej celem jest samodoskonalenie i wewnętrzny rozwój. W dzisiejszych czasach stała się popularną formą treningu zarówno dla ciała i ducha. Dowiedz się więcej o jodze i zobacz, gdzie możesz ją trenować z kartą fitWRO.

Czytaj...

Wrocławski Tydzień Ruchu 2016 już za nami!

Data: 2016-10-10

Tydzień Ruchu 2016 po raz kolejny rozruszał wrocławian! Tym razem postawiliśmy na promocję aktywności fizycznej wśród dzieci i młodzieży z wrocławskich szkół! Zorganizowaliśmy dla nich kilkanaście niecodziennych zajęć wychowania fizycznego, które poprowadzili trenerzy z obiektów sportowych współtworzących kartę sportową fitWRO.

Czytaj...

Prawie 100 osób wzięło udział w Maratonie Fitness

Data: 2016-10-07

W niedzielę 25 września na Wyspie Słodowej poprowadziliśmy Maraton Fitness, który zakończył 10. Wrocławskie Dni Promocji Zdrowia. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji!

Czytaj...

Prowadzimy bezpłatne zajęcia sportowe w szkołach! Zapisy trwają!

Data: 2016-09-20

Zumba? Judo? Taniec? Squash? Wszystkich uczniów wrocławskich szkół zapraszamy do udziału w zajęciach wychowania fizycznego organizowanych w ramach Tygodnia Ruchu! Jesteśmy partnerem tego wydarzenia i chcemy pokazać wrocławskiej młodzieży, że sport to nie tylko zdrowie, ale i dobra zabawa.

Czytaj...

Zapraszamy na Maraton Fitness i finał Wrocławskich Dni Promocji Zdrowia

Data: 2016-09-19

Już w najbliższy weekend Wyspa Słodowa zamieni się w centrum zdrowia i dobrej formy. Z tej okazji na wrocławian czeka wiele atrakcji ? sportowych wyzwań, porad i konsultacji prozdrowotnych oraz gier i zabaw dla najmłodszych. fitWRO również tam będzie, a w niedzielę 25 września poprowadzimy dla Was wielki Maraton Fitness!

Czytaj...

Szkoła Tańca No Limits - największa szkoła tańca we Wrocławiu

Data: 2016-09-05

Szkoła Tańca No Limits działa od 2013 roku, w ciągu trzech lat stała się największą szkołą tańca we Wrocławiu. Każdego tygodnia obsługuje około 2 tysiące kursantów, posiada szeroką ofertę oraz dobrą lokalizację. Każdy klient ma do wyboru 40 różnych rodzajów tańca oraz do dyspozycji 53 instruktorów tańca.

Czytaj...

Zwyciężamy w plebiscycie!

Data: 2016-08-31

Stowarzyszenie Teraz Wrocław, które jest wystawcą karty fitWRO zwyciężyło w organizowanym przez miasto Plebiscycie na Przyjaciela Zdrowia Wrocławskich Dni Promocji Zdrowia. Już niebawem zawalczymy również o Nagrodę Publiczności!

Czytaj...

Familyfit ? wyjątkowe miejsce w Kamieńcu Wrocławskim

Data: 2016-08-08

Rodzinne Centrum Rekreacji Familyfit posiada nowoczesną siłownię, salę fitness i strefę crossfit. Dużym atutem obiektu jest sala zabaw i animacji, gdzie można pozostawić dzieci na czas treningu lub zorganizować przyjęcie urodzinowe. Familyfit działa w Kamieńcu Wrocławskim pod Wrocławiem, klub posiada własny parking, co stanowi udogodnienie dla gości z Wrocławia (dojazd w 17 minut od Placu Grunwaldzkiego), Łan, Dobrzykowic oraz Siechnicy i innych okolicznych miejscowości.

Czytaj...

Woda - źródło zdrowia i dobrego samopoczucia

Data: 2016-08-05

Większość z nas wie, że wodę należy pić. Co więcej, media oraz edukacja szkolna udzielają nam informacji jaką ilość wody powinniśmy dostarczać organizmowi dziennie: 1,5 ? 3,5 litrów wody. Ale, czy aby na pewno przywiązujemy do tego wagę?

Czytaj...

Zmiany w Regulaminie fitWRO

Data: 2016-07-25

Uprzejmie informujemy, że z dniem 26 lipca 2016 roku ulega zmianie ?Regulamin serwisu internetowego www.fitwro.pl i Umowa o korzystanie z Karty fitWRO?.

Czytaj...

CampTogether 2016 już za nami

Data: 2016-06-14

Uczniowie szkół z Niemiec, Czech, Słowacji, Litwy, Ukrainy, Belgii, Francji, Hiszpanii, Portugalii, Włoch, Grecji, Cypru i Chin gościli we Wrocławiu podczas tygodniowej imprezy kulturalno-sportowej. Byliśmy partnerem tego wydarzenia!

Czytaj...

CampTogether Wrocław 2016

Data: 2016-06-08

Zarażanie sportem to nasza specjalność, dlatego bierzemy udział w Dniu Sportu, który 9 czerwca odbywa się na Polach Marsowych przy okazji międzynarodowej imprezy CampTogether Wrocław 2016. Dostarczymy młodzieży nutki sportowej rywalizacji!

Czytaj...

Relacja z Dnia Dziecka na Wyspie Słodowej

Data: 2016-06-07

W niedzielę 5 czerwca na Wyspie Słodowej odbył się wielki piknik rodzinny z okazji Dnia Dziecka. Było to już koleje tegoroczne wydarzenie w ramach wrocławskiego Miesiąca Rodziny, którego jesteśmy sportowym partnerem. Zobaczcie fotorelację z pikniku!

Czytaj...

Dzień Dziecka na Wyspie! Trwa Miesiąc Rodziny

Data: 2016-06-03

Przed nami kolejny piknik w ramach Miesiąca Rodziny. Tym razem świętować będziemy Dzień Dziecka i zapraszamy najmłodszych razem z rodzicami i dziadkami na Wyspę Słodową, gdzie czeka mnóstwo atrakcji. Jako partner wydarzenia poprowadzimy pokaz taneczny na scenie oraz stoisko z poradami dietetycznymi i analizą składu ciała.

Czytaj...

Zapraszamy na piknik, będziemy świętować Dzień Mamy!

Data: 2016-05-27

W najbliższą niedzielę 29 maja rozpoczyna się wrocławskie święto Miesiąc Rodziny. Z tej okazji na Wyspie Słodowej w godz. 13:00 ? 18:00 odbędzie się piknik z okazji Dnia Matki. Będzie to okazja do spędzenia czasu na świeżym powietrzu i skorzystania z wielu atrakcji sportowo-rekreacyjnych. Zapraszamy na Wyspę Słodową w najbliższą niedzielę! Wstęp wolny.

Czytaj...

Bezpłatne zajęcia sportowe z okazji Miesiąca Rodziny!

Data: 2016-05-20

To już druga edycja Miesiąca Rodziny, w której bierzemy udział jako sportowy partner wydarzenia! Udostępniamy bezpłatne zajęcia w naszych obiektach i zapewniamy atrakcje podczas pikników na Wyspie Słodowej. Miesiąc rodziny trwa od 29 maja do 26 czerwca, zobaczcie co w tym czasie dla Was przygotowaliśmy!

Czytaj...

Młodzież w formie! Oferta fitWRO dla młodzieży

Data: 2016-05-17

Wspólnie z miejskim programem ?Szkoła w formie? przeprowadziliśmy tygodniowy cykl bezpłatnych zajęć sportowych we wrocławskich szkołach. Naszym celem było pokazanie młodzieży, że sport jest ciekawą i atrakcyjną formą spędzania czasu, która pozwala zadbać o zdrowie i dostarcza doskonałej zabawy.

Czytaj...

Trenowaliśmy uczestników Wrocławskiego Biegu Akademickiego

Data: 2016-05-17

Wrocławski Bieg Akademicki już za nami. Wystartowało w nim ponad 800 biegaczy, dla których poprowadziliśmy treningi przed startem i po przebytej trasie. Zobaczcie jak było!

Czytaj...

Wrocławski Bieg Akademicki już 15 maja!

Data: 2016-04-29

Już 15 maja odbędzie się Wrocławski Bieg Akademicki, którego jesteśmy sportowym partnerem. Będzie to druga edycja biegu, z którego dochód przeznaczony jest na rzecz Fundacji Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci. Zapewniamy oprawę sportową wydarzenia!

Czytaj...

Bezpłatne zajęcia sportowe dla uczniów wrocławskich szkół! Rusza akcja "Młodzież w formie"

Data: 2016-04-21

Zumba? Hip Hop? Dance Hall? A może nauka gry w squasha? Zachęcamy do udziału w darmowych zajęciach sportowych w ramach lekcji wychowania fizycznego! Wszystko to w ramach akcji "Młodzież w formie", którą prowadzimy wspólnie z Wrocławskim Centrum Rozwoju Społecznego.

Czytaj...

Zimowy fitness na Pergoli

Data: 2016-01-11

W niedzielę 10 stycznia 2016 r. poprowadziliśmy zajęcia ABT i pilates w niezwykłej przestrzeni sali wielofunkcyjnej przy Hali Stulecia. Zobaczcie jak było!

Czytaj...

Wesołych Świąt życzy fitWRO!

Data: 2015-12-23

Życzymy Wam wspaniałych Świąt Bożego Narodzenia w sympatycznej atmosferze i kręgu najbliższych :) Aura sprzyja spacerom i aktywności na świeżym powietrzu, my na pewno z tego skorzystamy i Wam również życzymy fajnych chwil pod chmurką.

Czytaj...

600 dni do The World Games 2017 ? poznaj sporty wrocławskich Igrzysk

Data: 2015-11-29

W lipcu 2017 roku miasto gościć będzie 3,5 tysiąca sportowców rywalizujących w 31 widowiskowych dyscyplinach. Z tej okazji w sobotę, 28 listopada, w Pasażu Grunwaldzkim można było zmierzyć się na ergometrze wioślarskim z wicemistrzem olimpijskim Pawłem Rańdą, zatańczyć z Mistrzami Świata w Rock?n?Rollu akrobatycznym i wziąć udział w konkursach z nagrodami oraz spotkać się z naszymi trenerami fitWRO.

Czytaj...

Wielki finał Tygodnia Ruchu

Data: 2015-09-28

W weekend 26-27 września odbył się wielki finał międzynarodowego Tygodnia Ruchu oraz Wrocławskich Dni Promocji Zdrowia. Spędziliśmy dwa sportowe dni na Wyspie Słodowej, gdzie nasi trenerzy udzielali konsultacji oraz poprowadzili Maraton Fitness z fitWRO! Zobaczcie fotorelację.

Czytaj...

3 października - Narodowy Dzień Sportu!

Data: 2015-09-20

Narodowy Dzień Sportu przypada na 3 października br., jest to ogólnopolska impreza dedykowana wszystkim, którzy kochają sport. Z tej okazji fitWRO udostępnia bezpłatne zajęcia w klubach. Zobaczcie gdzie i co możecie poćwiczyć!

Czytaj...

Maraton fitness z fitWRO

Data: 2015-09-18

W niedzielę 27 września na Wyspie Słodowej odbędzie się dwugodzinny maraton fitness, który poprowadzą kluby zaangażowane w tworzenie wrocławskiej karty sportowej fitWRO. Maraton rozpocznie się o godz. 16:00. Finałowa impreza zwieńczy dwa sportowe wydarzenia ? międzynarodowy Tydzień Ruchu oraz Wrocławskie Dni Promocji Zdrowia.

Czytaj...

Już 20 września startuje Tydzień Ruchu

Data: 2015-09-15

Przed nami Tydzień Ruchu! Z wielką przyjemnością informujemy, że jesteśmy partnerem tego wydarzenia. Nasze kluby przeprowadzą zajęcia sportowe w szkołach, udostępniają Wam zajęcia w swoich murach i zapraszają na wielki MARATON FITNESS, który odbędzie się 27 września!

Czytaj...

Zapraszamy na zajęcia fitness w Ogrodzie Botanicznym

Data: 2015-08-25

Ostatniej niedzieli sierpnia zapraszamy do Ogrodu Botanicznego na coroczne Wrocławskie Święto Mąki. Wydarzeniu towarzyszą liczne atrakcje, również sportowe. W cieniu drzew i krzewów odbędą się zajęcia jogi oraz zabawy uczące koordynacji ruchowej dla dzieci.

Czytaj...

Latino solo na Wyspie Słodowej

Data: 2015-08-24

W minioną niedzielę latynoamerykańskie rytmy porwały do tańca Wyspę Słodową. Przeprowadziliśmy zajęcia latino solo, do wspólnej zabawy zaprosiliśmy spacerowiczów oraz pasjonatów tańca.

Czytaj...

Zapraszamy na Taneczą Wyspę - zatańczymy latino solo!

Data: 2015-08-17

Powabne i pełne gracji ruchy oraz energetyczna muzyka. Do muzyki latynoamerykańskiej niekoniecznie trzeba tańczyć w parze. Zapraszamy na zajęcia latino solo, które już w najbliższą niedzielę, 23 sierpnia odbędą się na Wyspie Słodowej.

Czytaj...

Zumba na Tanecznej Wyspie

Data: 2015-07-27

W minioną niedzielę roztańczliśmy Wyspę Słodową! W ramach projektu ?Taneczna Wyspa? przeprowadziliśmy plenerowe zajęcia zumba i porwaliśmy do wspólnej zabawy dziesiątki wrocławian. Zobaczcie jak było!

Czytaj...

Wykład ?Co i ile pić? Czyli cała prawda o nawadnianiu organizmu!?

Data: 2015-07-25

25 lipca w Centrum Stworzone dla Zdrowia we Wrocławiu na pl. Nowy Targ odbył się wykład: ?Co i ile pić? Czyli cała prawda o nawadnianiu organizmu!?. Dziękujemy wszystkim słuchaczom za aktywne uczestnictwo, było nam bardzo miło i cieszymy się, że mogliśmy podzielić się wiedzą!

Czytaj...

Taneczna Wyspa - zapraszamy na zumbę!

Data: 2015-07-23

Jeśli jeszcze nie wiecie, dlaczego Zumba zawładnęła światem, to dowiecie się tego już w niedzielę, 26 lipca. Centrum Sportowe Hasta la Vista wraz z fitWRO poprowadzi energetyczne zajęcia taneczne w rytmach afro i latino. Dołącz do nas i zatańcz na Wyspie Słodowej o godz. 18.30.

Czytaj...

Zajęcia zdrowy kręgosłup na placu Nowy Targ

Data: 2015-07-20

Przeprowadziliśmy kolejne zajęcia w Centrum Stworzone dla Zdrowia, którego jesteśmy sportowym partnerem. W supernowoczesnych pawilonach Centrum można bezpłatnie poddać się analizie kondycji organizmu i uzyskać porady. Prowadzone przez fitWRO zajęcia uzupełniaj ofertę Centrum i uczą jak dbać o ciało, zapobiegać bólowi oraz promują uprawianie sportu jako profilaktykę zdrowia.

Czytaj...

Zajęcia ?Profilaktyka ruchowa? dla seniorów

Data: 2015-07-16

Przez okres wakacji w Centrum Stworzone dla Zdrowia na placu Nowy Targ prowadzimy cykliczne zajęcia prozdrowotne dla seniorów. Zajęcia odbywają się w środy, cykl rozpoczęliśmy treningiem ?Profilaktyka ruchowa?, który poprowadziła znana i ceniona fizjoterapeutka Pani Dorota Zowczak.

Czytaj...

Zajęcia ?Aktywna ciąża? w Centrum Stworzone dla Zdrowia

Data: 2015-07-15

W Centrum na placu Nowy Targ przez dwa miesiące będziemy prowadzić zajęcia dla kobiet w ciąży oraz młodych mam. Zajęcia odbywają się we wtorki. Pierwsze spotkanie dla przyszłych mam pt. ?Aktywna ciąża? już za nami!

Czytaj...

Zatańczyliśmy salsę na Wyspie Słodowej

Data: 2015-07-13

W ramach projektu Taneczna Wyspa przeprowadziliśmy na Wyspie Słodowej zajęcia salsy kubańskiej. Plenerowy kurs tańca odbył się niedzielnym popołudniem, wzięło w nim udział kilkadziesiąt osób, które doskonale się bawiły pod okiem naszych instruktorów. Zobaczcie jak było!

Czytaj...

Taneczna Wyspa: gorące rytmy salsy kubańskiej

Data: 2015-07-09

W letnie niedziele scena na Wyspie Słodowej rozbrzmiewa muzyką dzięki projektowi Taneczna Wyspa. Już 12 lipca przejmiemy tę scenę i poprowadzimy kurs salsy kubańskiej! Zapraszamy!

Czytaj...

Trening mięśni posturalnych w Centrum Stworzone dla Zdrowia

Data: 2015-06-29

5 lipca z okazji otwarcia Centrum Stworzone dla Zdrowia na placu Nowy Targ poprowadziliśmy trening mięśni głębokich, które odpowiadają za prawidłową postawę, zabezpieczają kręgosłup oraz stabilizują całe ciało. Pod okiem dwóch naszych trenerek w zajęciach wzięło udział kilkadziesiąt osób, zobaczcie jak było!

Czytaj...

Dzień Ojca na Wyspie Słodowej - Miesiąc Rodziny

Data: 2015-06-22

21 czerwca piknikiem z okazji Dnia Ojca na Wyspie Słodowej i Wyspie Piaskowej zakończyliśmy tegoroczny wrocławski Miesiąc Rodziny, którego fitWRO było partnerem.

Czytaj...

Będziemy prowadzić zajęcia w supernowoczesnym Centrum Stworzonym dla Zdrowia

Data: 2015-06-15

4 lipca na placu Nowy Targ ruszy Centrum Stworzone dla Zdrowia ? nowoczesny obiekt, w którym każdy będzie mógł za darmo sprawdzić kondycję organizmu oraz uzyskać informacje na temat sposobów na poprawę zdrowia. Ponadto w Centrum będą odbywać się wykłady i warsztaty prowadzone przez wrocławskich ekspertów oraz cykliczne zajęcia sportowe, które poprowadzą trenerzy z obiektów fitWRO! Centrum będzie dostępne dla wrocławian przez całe wakacje.

Czytaj...

Kibicowaliśmy smoczym łodziom

Data: 2015-06-14

Za nami tegoroczna edycja Tumski Cup, czyli wrocławskich wyścigów smoczych łodzi. Podczas gdy na Odrze trwały regaty, na Wyspie Bielarskiej nie brakowało sportowych i rekreacyjnych atrakcji. My również tam byliśmy i prowadziliśmy treningi na świeżym powietrzu, zobaczcie zdjęcia!

Czytaj...

Zapraszamy na wyścigi smoczych łodzi!

Data: 2015-06-09

Już kilka dni smocze łodzie opanują Odrę! 13 czerwca br. odbędą się regaty Tumski Cup, w których wezmą udział najlepsze drużyny z kraju. Widowiskowej imprezie będzie towarzyszyć wiele dodatkowych atrakcji, a tym atrakcje sportowe, które zapewnia fitWRO.

Czytaj...

Piknik z okazji Dnia Dziecka - Miesiąc Rodziny

Data: 2015-05-31

Z okazji Dnia Dziecka 31 maja na Wyspie Słodowej odbył się piknik w ramach Miesiąca Rodziny, którego jesteśmy partnerem. Poprowadziliśmy pokazy zumba kids i dancehall, a przy naszym stoisku prowadziliśmy konsultacje z trenerami i fizjoterapeutami. Jak zawsze, impreza na Wyspie Słodowej cieszyła się wielkim zainteresowaniem Wrocławian!

Czytaj...

Miesiąc Rodziny i piknik z okazji Dnia Matki

Data: 2015-05-25

24 maja na Wyspie Słodowej odbył się piknik z okazji Dnia Matki. Piknik oficjalnie rozpoczął wrocławski Miesiąc Rodziny, którego jesteśmy partnerem. Zapraszamy do galerii zdjęć - zobaczcie jak wyglądały zajęcia dla mam z wózkami oraz zumba, którą tańczyły dziesiątki osób.

Czytaj...

Młodzieżowe Igrzyska Sportowe

Data: 2015-05-24

We Wrocławiu 23 czerwca br. odbył się wielkich finał Młodzieżowych Igrzysk Sportowych, w których uczestniczyli uczniowie szkół podstawowych i gimnazjalnych. Byliśmy partnerem sportowym tego wydarzenia i poprowadziliśmy dla młodzieży kurs dancehall oraz zumba. Zobaczcie jak aktywna jest wrocławska młodzież!

Czytaj...

fitWRO partnerem Miesiąca Rodziny!

Data: 2015-05-16

Miesiąc Rodziny to wielkie wrocławskie święto, którego zostaliśmy oficjalnym partnerem. Fundujemy bezpłatne zajęcia sportowe dla ponad 800 osób i poprowadzimy stosika ze sportowymi atrakcjami na piknikach na Wyspie Słodowej. Impreza rozpocznie się 24 maja i potrwa do 21 czerwca.

Czytaj...

Skałka już otwarta

Data: 2015-05-13

Poprowadziliśmy zajęcia zumba dla dzieci w nowym miejscu spotkań we Wrocławiu - Centrum Aktywności Sportowej i Społecznej ?Skałka?, które 12 maja br. zostało oficjalnie otwarte. Nasza trenerka z Fitness Błękitna Laguna porwała do wspólnej zumby uczestniczące w wydarzeniu dzieci i grono dorosłych. Zobaczcie jak było!

Czytaj...

Fotorelacja z Wrocławskiego Biegu Akademickiego

Data: 2015-05-12

10 maja br. w Parku Grabiszyńskim odbył się Wrocławski Bieg Akademicki na rzecz Wrocławskiego Hospicjum dla Dzieci. Byliśmy partnerem wydarzenia i zapewnialiśmy oprawę sportową. W biegu wzięło udział kilkaset osób, które przybyły z przyjaciółmi i rodzinami. Zobaczcie jak się bawiliśmy!

Czytaj...

Zumbujemy w Skałce!

Data: 2015-05-08

Już 12 maja br. we Wrocławiu zostanie otwarte wyjątkowe miejsce ? Centrum Aktywności Sportowej i Społecznej ?Skałka? na Nowym Dworze. Dzieci i młodzież będą tu mogły bezpłatnie uczyć się wspinaczki. W Skałce będą również prowadzone warsztaty, kursy i wiele innych ciekawych inicjatyw. W oficjalnym otwarciu Skałki weźmie udział Prezydent Wrocławia, a fitWRO rozgrzeje uczestników gorącą zumbą!

Czytaj...

Rozgrzewamy biegaczy w Parku Grabiszyńskim

Data: 2015-04-30

Już 10 maja w Parku Grabiszyńskim odbędzie się Wrocławski Bieg Akademicki, którego celem jest charytatywna zbiórka pieniędzy na rzecz Wrocławskiego Hospicjum dla Dzieci. Jako partner tego wydarzenia przeprowadzamy rozgrzewki dla biegaczy oraz energetyczną zumbę dla wszystkich uczestników imprezy. Zapraszamy!

Czytaj...

fitWRO na Sports Days

Data: 2015-04-18

Studenci Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu kochają sport, są nie tylko inicjatorami Wrocławskiego Biegu Akademickiego, w którym weźmiemy udział 10 maja, ale też czterodniowej imprezy Sports Days. FitWRO zostało partnerem tego wydarzenia i wspólnie z naszymi obiektami włączyliśmy się w promowanie kultury sportu na uczelni.

Czytaj...

Wesołych Świąt Wielkanocnych!

Data: 2015-04-03

Aktywnych, zdrowych i pełnych pozytywnej energii do działania Świąt Wielkanocnych, życzy wszystkim miłośnikom sportu cały zespół fitWRO.

Czytaj...

fitWRO w telewizji Sportgame

Data: 2015-03-18

fitWRO gościło w Jupiter Sport telewizję internetową Sportgame. Opowiadaliśmy o karcie, dostępnych usługach i urokach wrocławskich obiektów sportowych, działających w ramach Stowarzyszenia Teraz Wrocław. Zobaczcie nagranie!

Czytaj...

Informacja prasowa: Wrocławskie kluby fitness wprowadzają wspólną kartę sportową

Data: 2015-02-20

To przełom we wrocławskiej ofercie sportowo-rekreacyjnej ? z początkiem marca rusza karta fitWRO, która ma być alternatywą dla popularnych kart sportowych wydawanych w firmach przez pracodawców. Dzięki porozumieniu większości wrocławskich klubów fitness będzie dostępna dla każdego. Za miesięczną opłatą umożliwi nielimitowane korzystanie z wielu obiektów sportowych w mieście.

Czytaj...